Сервіс та продаж

Сервіс та продаж витратних матеріалів

Компанія «Аква Хелп» пропонує Вам не тільки монтаж насосного і водоочисного обладнання, а й повне сервісне обслуговування (за договором або разове) систем, встановлених нашими фахівцями або іншими організаціями. Не своєчасне, або відсутність обслуговування систем водопідготовки, скорочує строк служби фільтруючого матеріалу, а так же, гарантовано виводить з ладу елементи автоматичного керуючого клапана. Заміна цього клапана — це практично половина вартості фільтраційної установки.

Вартість сервісного договору на 12 місяців для фільтраційних систем індивідуального користування від  2 400 грн. Для котеджних селищ, підприємств, промислових об’єктів вартість сервісного договору від  5 000 грн в залежності від складності схеми і кількості фільтраційного обладнання.

При укладанні сервісного договору обслуговування відбувається 3 рази на рік, сервісний інженер сам нагадує Вам про термін ТО і погоджує зручний для Вас час, так само Ви отримуєте 10% знижку на всі необхідні витратні матеріали та можливість скористатися безкоштовними екстреними викликами при виникненні проблем з фільтраційної системою .

Без договору на сервісне обслуговування, ТО проводиться по Вашим зверненням до нас. У Вас не буде знижок на витратні матеріали, Ви самі стежите за необхідністю проведення ТО, так само кожен виклик, при виникненні проблем з фільтраційної системою з вини Замовника, оплачується окремо.

Так само Ви можете у нас придбати всі необхідні картриджі, витратні матеріали і таблетовану сіль для фільтрів.

Типорозмір Градація мкм Призначення Ціна
ВВ-10“ 100/50 мкм Призначений для грубої механічної очистки 360 грн
Filter1-20“ 20 мкм (нитка) Призначений для грубої механічної очистки 419 грн
Filter1-10“ 5 мкм Призначений для тонкої механічної очистки 94 грн
Filter1-20“ 20 мкм Призначений для тонкої механічної очистки 189 грн
EcoCentaur-20“ Экософт/Наша Вода Видалення запаху сірководня/заліза 1 280 грн
Absolute 1-2-3 Наша Вода Комплект для осмосу Префільтрація 315 грн
Absolute 4-5 Наша Вода Комплект для осмосу мембрана + посткарбон 1 415 грн

Сіль таСервіс та продажблетована (Білорусія) мішок 25 кг — 200 грн (без доставки)