Відеообстеження

Відеообстеження.

Компанія «Аква Хелп» має унікальну можливість надати Вам реальну інформацію про технічний стан Вашої свердловини в форматі документального відеофільму.

Наше найсучасніше обладнання, яке не має аналогів в Україні, дозволяє з високою точністю визначити будь-які можливі дефекти внутрішньої поверхні Вашої свердловини.

Відообстеження
Відообстеження

При цьому Ви зможете побачити все своїми очима.

 

На підставі результатів відеообстеження свердловини наші інженери складають Висновок про технічний стан експлуатаційної обсадної колони і фільтрової зони свердловини. Відеодіагностика також дозволяє безпомилково визначити статичний рівень рідини в свердловині і фактичну глибину свердловини. Отримана інформація дає підставу зробити ряд висновків про можливість подальшої експлуатації даної свердловини, а також про можливості і доцільності проведення комплексу робіт з відновлення цілісності конструкції і подальшої її працездатності.

У разі, коли Власнику свердловини потрібно визначити гідродинамічні характеристики свердловини (питомий дебіт свердловини), ми рекомендуємо після проведення Відео дослідження виконати Досвідчену відкачування.

Якщо за результатами відеодіагностики в свердловині виявляються серйозні дефекти, але вони можуть бути усунуті в процесі ремонтних робіт, наші фахівці, за Вашим запитом, готові надати комерційну пропозицію на проведення комплексу робіт по реконструкції свердловини.

Очевидні переваги проведення відеодіагностики свердловини:

— Можливість особисто побачити все своїми очима.

Можливість порівняти дані Паспорти свердловини, виданого Буровий компанією з реальними показниками.

— Відновлення інформації про джерело водопостачання з невідомою історією.

— Визначення реальної глибини пробуреної свердловини.

— Визначення цілісності фільтрової частини свердловини.

— Оцінка реального технічного стану Вашої свердловини після тривалого терміну експлуатації.

— Визначення доцільності проведення подальших ремонтних робіт на свердловині.

— Вибір методу ремонту та визначення переліку матеріалів необхідних для реконструкції свердловини.

Відеодіагностика високодебітних промислових свердловин.

Окрему увагу слід приділити проведенню відеодіагностики глибоких свердловин на воду великих діаметрів. Як правило, ці свердловини пробурені для водопостачання різних підприємств або об’єктів соціальної сфери. Багато з них були виконані досить давно і їх ресурс практично вичерпано, а термін служби, непередбачуваний. Отже, підприємство може в будь-який момент залишитися без води.

Буріння в даному випадку нових свердловин, замість старих, далеко не завжди можливо з економічних міркувань, а іноді для цього просто немає достатнього місця.

Залишається варіант реконструкції існуючого підземного водозабору, з метою продовження його терміну служби.

Але ремонт свердловин без проведення попередньої відеодіагностики може виявитися малоефективним і навіть в певних випадках завдати шкоди існуючим свердловинах.

Маючи на руках дані відеообстеження свердловин, Власники водозабору зможуть реально оцінити технічний стан діючих свердловин і спільно з представниками організації-підрядника прийняти правильне рішення про доцільність і обсязі проведення комплексу робіт з реконструкції обстежених свердловин.

Компанія Аква Хелп запрошує до співпраці власників колективних підземних водозаборів та Відповідальних технічних виконавців.

Наше унікальне обладнання і багаторічний досвід допоможуть Вам заощадити час і гроші.

Вартість даної послуги:

Свердловини глибиною до 150 м по Київській області в межах 50 км — від 3000,00 грн

Свердловини глибиною понад 150 м по Київській області в межах 50 км — від 5500,00 грн

Свердловини розташовані в інших областях або понад 50 км, доплата за відстань 6 грн / км