Водопостачання

Водопостачання

Наша компанія здійснює розрахунок, підбір обладнання і монтаж систем водопостачання. Ми застосовуємо глибинні  та поверхневі насоси провідних зарубіжних і вітчизняних виробників, які забезпечують водозабір з різних джерел (артезіанська свердловина, колодязь, магістральний водопровід). Для монтажу систем водопостачання використовуються сучасні полімерні труби, які не піддаються корозії які мають всі необхідні сертифікати. Залежно від параметрів джерела водопостачання і поставленої задачі, розраховується насос і елементи його обв’язки. Склад обладнання і матеріалів системи автоматичного водопостачання може досить сильно відрізнятися.

Водопостачання    Водопостачання    Водопостачання

Використовуючи багаторічний досвід роботи в даній області, інженери нашої організації підібрали найбільш оптимальні варіанти комплектації різних систем водопостачання, враховуючи при цьому, в першу чергу, якість застосовуваних матеріалів. Насосне обладнання всесвітньо відомих марок, таких як: GRUNDFOS, CALPEDA, PЕDROLLA, SAER, ВОДОЛІЙ, є основою наших систем.

Замовляючи автоматичне водопостачання «під ключ», Ви отримуєте максимально зручну і надійну систему, в якій передбачені всі дрібниці. Поєднавши її з внутрішньою мережею холодного і гарячого водопостачання будинку, Ви користуєтеся водою без обмежень як в міській квартирі.

Крім монтажу нових систем, наша компанія проводить повний комплекс робіт по реконструкції та удосконалення морально застарілих або неефективно функціонуючих систем водопостачання.

Проводиться повна експертна оцінка об’єктів з «невідомою історією».

Звертаємо Вашу увагу на системи водопостачання об’єктів будівництва, які перебувають на початковому етапі. Будинок ще не побудований і обладнання, яке зазвичай монтується в технічних приміщеннях, встановлювати ще просто нікуди. Але є гостра необхідність у великій кількості води для будівництва і господарсько-побутових потреб. В цьому випадку ми застосовуємо багаторазово перевірений спосіб. Запуск системи в «напівавтоматичному режимі». Насос вмикається і вимикається в ручному режимі і при цьому зберігає системи захисту, щоб попередити роботу насоса в режимі холостого ходу і небажаний вплив на двигун зниженої та підвищеної напруги, дисциплінує безпосередніх користувачів води. Коли технічне приміщення в будинку буде повністю готовим, систему можна буде перевести в «повністю автоматичний режим».

Щоб отримати більш детальну інформацію, або комерційну пропозицію звертайтеся до наших фахівців за телефонами.

Водопостачання  Водопостачання  Водопостачання