Водоочищення

Водоочищення

На жаль, якість води з підземних джерел далеко не завжди відповідає вимогам СанПіН і ГОСТ пред’являються до питної води. Найбільш часто зустрічається проблемою є присутність у воді заліза, марганцю, солей жорсткості та інших хімічних сполук.

Залізо і марганець робить воду непридатною для пиття і використання в виробничих, а тим більше в побутових умовах. У більшості випадків, поряд з марганцем, в цій воді присутні шкідливі солі, домішки хлору і сірководень, який негативно впливає на якість вихідної води і надає їй характерний затхлий запах.

Солі жорсткості утворюють відомий всім наліт на сантехніці, кахлі і раковинах, а також накип в водонагрівальних приладах, нарости на внутрішніх поверхнях труб. Такі нарости не лише перешкоджають вільному переміщенню води, але і засмічують сантехнічні клапани, крани і стоки, викликають передчасний знос труб, а також техніки, що має контакт з такою водою: кип’ятильників, пральних машин, чайників, джакузі і т.д. Більш того, надмірно жорстка вода вкрай негативно впливає на нашу шкіру і волосся, призводить до руйнування одягу в процесі прання, потускнению посуду і підвищує витрата миючих засобів та порошків.

Фахівці компанії «АКВА ХЕЛП» допоможуть Вам впоратися з усіма цими проблемами. Ми розробимо технологічну схему водоочищення, виходячи з хімічного аналізу використовуваної Вами води і індивідуальних побажань. У нашому арсеналі є як фільтри для квартир, котеджів і заміських будинків, так і системи знезалізнення та знезараження води для підприємств.

У всіх наших системах очищення води застосовуються рішення провідних світових виробників систем водоочистки, ідеально адаптовані до українських умов експлуатації.Водочищення FU 1054

Установки зм’якшення води

Повністю автономні установки пом’якшення води серії FU, на основі смоли катионита високої іонообмінної ємності для приватних будинків, невеликих котелень, барів, ресторанів, малих виробництв. Така система очищення води відрізняється компактністю, високою економічністю, надійністю, довговічністю. З успіхом застосовуються як фільтри для котеджу.

ФіВодочищення FPBльтри для видалення заліза (знезалізнення) 

Фільтри серії FРB для очищення води від заліза, марганцю, органічних речовин, сірководню для заміських об’єктів — котеджів, будинків відпочинку, селищ. Ручне або повністю автоматичне керування, зручність і компактність в поєднанні з великою продуктивністю. Різноманітні варіанти комплектації в залежності від використовуваної води і умов експлуатації.

Пристрої для знезаражування води

Компактні установки для знезараження води за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Водоочищення УФПолное знезараження води — після водоочищення, зміст вірусів і бактерій у воді зменшуєтьВодоочищення УФся на 99.9%. Контроль стану елементів знезаражувальних воду у вигляді індикації на панелі системи водоочищення. Як доповнення можуть поставлятися датчики для включення / вимикання системи очищення води під час руху і зупинки водного потоку.

Установки комплексної очистки води  Водоочищення  fk-1054

Універсальні установки серії FK для очищення води від заліза, марганцю, солей жорсткості. Використовують фільтраційну завантаження «EKOMIX». Застосовуються для комплексної обробки води, що забирається з підземних горизонтів. Повністю автоматичне управління. Метод очищення комбінований сорбційний і іонообмінний. Дані системи очищення води не мають аналогів на українському і російському ринках водоочищення і застосовуються для комплексної обробки води, що забирається з підземних горизонтів і свердловин. Повністю автоматичне управління і висока ефективність пом’якшення води.

Технологія зворотного осмосу

Водопроводи давно визнані людством найбільшим досягненням цивілізації, яке сьогодні перетворилося в величезні складні мережі. Для підтримки таких мереж в порядку потрібно багато зусиль. При нестачі старих водопроводів труби заростають відкладеннями, іржавіють і збагачуються шкідливими домішками. Відбувається вторинне забруднення очищеної води. Саме тому стає актуальною очищення спеціальними системами, до яких і відносяться системи зворотного осмосу.

Водоочищення зворотній осмосВодоочищення  МО 3000              Водоочищення осмос