Буріння

Буріння

Найчастіше для водопостачання заміських будинків в Київській області здійснюється буріння на «Полтавський» або «Бучакський» водоносні піски і піщаник «Сеноманського» горизонту. Ми пропонуємо такі конструкції свердловин на воду, які найбільш доцільні для експлуатації в даному регіоні. Кожна з них має свої особливості і переваги. Щоб зробити свій вибір, ознайомтеся з наданими варіантами.

Необхідно пам’ятати, що геологічні та гідрогеологічні умови Київської області різноманітні і можуть мати істотні відмінності в межах одного району, тому кінцевий вибір конструкції свердловини необхідно узгоджувати з нашим фахівцем.

Працівники компанії володіють багаторічним практичним досвідом буріння на воду в Київській області. Даний факт є надійним фактором успіху при виконанні найскладніших і нестандартних варіантів буріння свердловин на воду.

Варіанти конструкцій свердловин під ключ.

Буріння

Варіант 1

Буріння свердловини однотрубної конструкцією для піщаних водоносів із встановленням свердловинного фільтра довжиною 3,5 м, пластикової нПВХ обсадної колоною діаметром 125 мм і обсипанням фільтрової зони каліброваним гравієм (фракція 1,6-2,5 мм) (труби з нарізним сполученням і мають гігієнічний висновок МОЗ України).

Варіант 2

Буріння свердловини однотрубної конструкцією для піщаних водоносів із встановленням свердловинного фільтра довжиною 3,0 м, пластикової нПВХ обсадної колоною діаметром 140 мм і обсипанням фільтрової зони, каліброваним гравієм (фракція 1,6-2,5 мм) (труби з нарізним сполученням і мають гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров’я України).

Варіант 3

Спорудження свердловини двухтрубной конструкції:

— Встановлення першої обсадної колони, труба металева діаметром 159 мм (муфтове з’єднання або зварювання) з цементацією.

— Установка другої експлуатаційної колони, яка виводиться наверх, труба нПВХ діаметром 125 мм, з фільтрової частиною довжиною 3,5 м.

(Труби з нарізним сполученням і мають гігієнічний висновок МОЗ України).

Варіант 4

Спорудження свердловини однотрубної конструкції з кондуктором:

— Встановлення першої обсадної колони, труба ПВХ діаметром 200 мм (муфтове з’єднання) з цементацією.

— Установка другої експлуатаційної колони, яка виводиться наверх, труба нПВХ діаметром 125 мм, з фільтрової частиною довжиною 3,5 м.

(Труби з нарізним сполученням і мають гігієнічний висновок МОЗ України).

Гарантія на свердловину по всіх варіантах 36 місяців.

Строки гарантій дійсні тільки при комплексному замовленні, коли буріння і облаштування свердловини виконується фахівцями нашої компанії.

Крім вищесказаних варіантів існує багато інших, які виконуються за конкретними проектними рішеннями.